T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BAYBURT / MERKEZ - Bayburt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Liseliler ve Üniversiteliler Birlikte Yarışıyor."Ayın Cümlesi Yarışması" Sona Ermiştir

 15 Temmuz  Demokrasi ve Milli Günü Etkinlikleri Kapsamın da "Ayın Cümlesi Yarışması"´nda Liseliler ve Üniversiteliler Birlikte Yarışıyor.

Yarışmamızın paydaşları Bayburt Belediyesi,Bayburt Üniversitesi,Eğitim-Bir Sen,ÖĞDER,İHH,Birlik Vakfı,İlim Yayma Cemiyeti,BİMDER,BAY-ÇED

26-04-2018  

    Her ay geleneksel hale getirdiğimiz "Ayın Cümlesi"yarışması Mayıs  ayın da da il çapın da yapılmaktadır.lise  ve üniversite öğrencilerimizin katıldığı yarışma başvurularımız başladı.

Ayın Cümlesi Yarışma kuralları

1-Yarışmaya ilimizdeki örgün eğitim gören  ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) öğrencileri ile yükseköğretim(Üniversite) öğrencileri katılabilirler.

2-Her ay belirlenen ayın cümlesi hakkın da  her öğrenci sadece bir kez cevabını elektronik ortamda istenen  kişisel bilgilerini yazarak gönderebilir.

3-30 Mayıs 2018 mesai bitimine  kadar  cevaplar elektronik ortamda gönderilebilir.

4-Mayıs ayı  sonunda okulumuz sosyal etkinlikler kurulu  tarafından doğru cevabı  elektronik ortam da ilk olarak gönderen öğrencimiz yarışmanın 1.si olarak ilan edilecekken ,yarışmanın 2. ve 3.leri  ayın cümlesini doğru olarak gönderenler arasından kura ile seçilecektir.

5-Mayıs Ayı  "Ayın Cümlesi"  15 şifreden oluşmaktadır.Her hafta 3 şifre verilecektir.

6-Cümleyi oluşturacak kelimeler haftanın değişik günlerin de bir haberin altında okul web sisayfamız da  yayınlanacaktır.

7-   Değişik zamanlarda ve haber metinlerinin bitimin de yayınlanan kelimeleri öğrencilermiz birleştirerek  ayın  cümlesini oluşturup elektronik ortam da okulumuza  göndereceklerdir.

8-Mayıs  Ayı "Ayın Cümlesi" 01.05.2018 İle 30.05 .2018 tarihleri arası okul webte haber sonlarında verilen şifreleri tamamlayarak bulunacaktır.

9-Yarıma sonucun da 1. olan öğrencimize tam altın 2.olan öğrencimize yarım  altın, 3.olan öğrencimize ise çeyrek altın hediye edilecektir.

10-Yarışmay elektronik ortam da başvuru yapan öğrencilerimiz yarışma şartnamesini kabul etmiş sayılacaktır.Yarışmamıza okulumuz personelinin 1.derece yakınları katılamaz...

 NOT:Öğrencilerimizin giriş yaptıkları, beğendikleri  haberin en altında bulunan "beğen" butonunu   tıklamaları rica olunur.Tüm Öğrencilerimize başarılar dileriz...

MAYIS AYI AYIN CÜMLESİ:İSTİKLAL VE İSTİKBAL MÜCADELESİ ,MUKADDES DİRENİŞ ,ŞANLI DİRİLİŞ 15 TEMMUZ DESTANI´NIN 2.SENE-İ DEVRİYESİN DE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ VEKAHRAMAN GAZİLERİMİZİ RAHMET,MİNNET VE ŞÜKRAN İLE ANIYORUZ.

MAYIS AYI AYIN CÜMLESİ:İSTİKLAL VE İSTİKBAL MÜCADELESİ ,MUKADDES DİRENİŞ ,ŞANLI DİRİLİŞ 15 TEMMUZ DESTANI´NIN 2.SENE-İ DEVRİYESİN DE AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ VEKAHRAMAN GAZİLERİMİZİ RAHMET,MİNNET VE ŞÜKRAN İLE ANIYORUZ.

MAYIS AYIN CÜMLESİ YARIŞMASI SONUÇLARI

 YARIŞMA 1.Sİ AYŞE ALTUNTAŞ- BAYBURT ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAÜLTESİ :TAM ALTIN

YARIŞMA 2.Sİ BERİVAN TAŞCIOĞLU-BAYBURT KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ :YARIM ALTIN

YARIŞMA 3.SÜ BAYBURT KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ :ÖZLEM ÖZER :ÇEYREK  ALTIN

MANSİYON ÖDÜLÜ : DÜNYA BULUT BAYBURT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ  :GRAM ALTIN 

YARIŞMA DA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDERİZ.

YARIŞMAMIZI TAKİP EDEREK BAŞVURUDA BULUNAN TÜM ORTAÖĞRETİM VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

YARIŞMA ÖDÜLLERİ 01.06.2018 CUMA GÜNÜ OKULUMUZ DA YAPILACAK "15 TEMMUZ MİLLİ İRADE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI"N DA VERİLECEKTİR.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 02.05.2018 - Güncelleme: 31.05.2018 17:37 - Görüntülenme: 4163
  Beğen | 93  kişi beğendi